Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o naj teen seriji One Tree Hill!Download,novosti,slike - sve to vas ocekuje na forumu!Uzivajte i budite redovni!
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 We're young, we're fine. Let's do some damage.

Go down 
+3
Brooke
♥♥♥Brucas♥♥♥
Smiley
7 posters
AuthorMessage
Smiley
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Smiley


Posts : 62
Join date : 2009-04-24

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 10:02 pm

Cao svima, ja sam jedina poznata Smiley na ovim prostorima,
drago mi je da se nekim svidja moj nick Rolling Eyes
Buduci da znam kako je kad si poznat, ne ljutim se, navikla.

Primjetim svakakvih komentara na ovom forumu, mislim stvarno sama sramota
za jedan ONE TREE HILL forum, jer samim tim odbijate mnoge članove sa Photoshop foruma,
a ne zaboravite, IMATE REKLAMU TAMO.

Uglavnom, nadam se da ćemo se fino družiti
. lol! lol! lol!
Back to top Go down
♥♥♥Brucas♥♥♥
Pogledao si epizodu OTH
Pogledao si epizodu OTH
♥♥♥Brucas♥♥♥


Posts : 101
Join date : 2009-04-20
Location : na ash forumu!!!!!

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 11:39 pm

welcome tebi al brate mili mi smo samo rekli da nam se ne swidja srustwo
Back to top Go down
Brooke
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Brooke


Posts : 80
Join date : 2009-04-19
Age : 30
Location : Hills

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 12:57 am

Quote :
IMATE REKLAMU TAMO

uf.. jedna ko nijedna...

jos ako pricate o khm psland-u.... onda je jedna kao minus sto i jedna....

i tako... inace, vec si mi stala na vr' glave, tako da ti je bolje da odma' sidjes... jer mi nismo vredjali forum, vec smo iskazivali misljenja, a ovo sto ti radis po nasem forumu je vredjanje... ispravi se malo, pametna moja glavice...

nisam bas sklona da tucem ljude preko interneta, ali ako budem trebala, i to cu da naucim x))) ..


ohh... da... zaboravih...


WELCOME Very Happy Very Happy

Spoiler:
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
Bella Swan
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Bella Swan


Posts : 71
Join date : 2009-04-21

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 12:38 pm

Welcomeee.....Welcomeeeee.....nzm shta josh da ti kazhem ako si doshla da se swadjash owde bolje da nisi ni dolazila Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top Go down
Sophy
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Sophy


Posts : 260
Join date : 2009-04-12

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 2:39 pm

Dobrodosla. Smile
Back to top Go down
https://onetreehill.darkbb.com
Smiley
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Smiley


Posts : 62
Join date : 2009-04-24

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 3:06 pm

Hah neki od vas su očito pogrešno protumačili moj komentar, jer ja ni u jednoj rečenici
nisam spomenula ništa o svađanju.

Za razliku od nekih online paćenika, ja nisam jedna od onih koje vole da gube vrijeme
na svađanje sa nepotrebnim ljudima.
Back to top Go down
Brooke
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Brooke


Posts : 80
Join date : 2009-04-19
Age : 30
Location : Hills

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 5:19 pm

Znas, obicno ljudi ne dodju da vredjaju forum na koji su registrovani i da nam pricaju da nam forum nema veze s' vezom. I tvoji postovi mi lice na neke postove koji mi se nimalo ne svidjaju, sa drugog foruma.

A sada, posto je ovo tvoja tema, ja cu tebe da iskritikujem..

1. Dosla si na forum i odmah si otisla da nas kritikujes kako forum nevalja, kako mi ne razumemo tvoje izraze.
2. Tvoje izraze je skapirala i moja mladja sestra od 6 godina, tako da to sto si nam rekla "ne ocekujem da vi to razumete" mi lici na podsmevanje u kontekstu da smo mi retardirana deca.
3. Posto si vec prokomentarisala moju licnost samo zato sto ne citam knjige: ne citam, i toga se ne stidim. Zar knjige ne sluze da neko uziva u tome, i cemu svrha ako nemam entuzijazma za citanjem? Mozda mehanicko citanje? Da, to svakako nije najbolji izbor.
4. Moj vokabular je dovoljno razvijen da mogu da razumem sve, ali reci kao "bit" znam samo iz kompjuterskih izvora kao Mbit, Kbit itd.
5. Mozemo se prepucavati do sutra ovako, ali mi je vec dosadilo, nije mi ni zanimljiva za prepucavanje.
6. Sazaljevam te, ali stvarno. Ako za mene smatras da sam pacenik, jel ps land onda dom za odbegle iz mog drustva? Svakako.
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
Smiley
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Smiley


Posts : 62
Join date : 2009-04-24

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 5:26 pm

Brooke wrote:
Znas, obicno ljudi ne dodju da vredjaju forum na koji su registrovani i da nam pricaju da nam forum nema veze s' vezom. I tvoji postovi mi lice na neke postove koji mi se nimalo ne svidjaju, sa drugog foruma.

A sada, posto je ovo tvoja tema, ja cu tebe da iskritikujem..

1. Dosla si na forum i odmah si otisla da nas kritikujes kako forum nevalja, kako mi ne razumemo tvoje izraze.
2. Tvoje izraze je skapirala i moja mladja sestra od 6 godina, tako da to sto si nam rekla "ne ocekujem da vi to razumete" mi lici na podsmevanje u kontekstu da smo mi retardirana deca.
3. Posto si vec prokomentarisala moju licnost samo zato sto ne citam knjige: ne citam, i toga se ne stidim. Zar knjige ne sluze da neko uziva u tome, i cemu svrha ako nemam entuzijazma za citanjem? Mozda mehanicko citanje? Da, to svakako nije najbolji izbor.
4. Moj vokabular je dovoljno razvijen da mogu da razumem sve, ali reci kao "bit" znam samo iz kompjuterskih izvora kao Mbit, Kbit itd.
5. Mozemo se prepucavati do sutra ovako, ali mi je vec dosadilo, nije mi ni zanimljiva za prepucavanje.
6. Sazaljevam te, ali stvarno. Ako za mene smatras da sam pacenik, jel ps land onda dom za odbegle iz mog drustva? Svakako.

Mala, izvini što sam još više uzdrmala tvoju i već tako nesigurnu i željnu dokazivanja personu.
Na forum nisam došla da kritikujem, što se može primjetiti iz mojih postova, jer smatram da sam doprinijela forumu više nego ijedan administrator osim Foundera foruma.
Pa ako ste shvatili, meni je drago. : )
A da, knjige su necijenjene i po tome moram da ti kažem da mnogo griješiš. Bez knjige ne postoji dobar život, i pritom, ne, ne mislim na Kupoholičarku ili takve knjige, jer svi znamo da su to knjige za "razbibrigu", govorim i o knjigama poput tvog udžbenika iz biologije, hemije, ako si do tih predmeta došla u svom školovanju Wink
A tvoj vokabular, pa samim tim što ne znaš da je Bajt nešto drugačije od Bita, o sve objašnjava.

I znaš, kad mislim da me tvoja glupost ne može iznenaditi, eto tebe, uvijek nepredvidljiva Wink Zabavljaš me.


Edit: Zaboravih, hvala na kritikama Very Happy
Back to top Go down
Brooke
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Brooke


Posts : 80
Join date : 2009-04-19
Age : 30
Location : Hills

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 5:33 pm

Znas sta mi je cudno, to sto ti sve ovo namerno radim. Na PS landu si prema meni fina, a ovde.. cudno..

Meni nije ni na kraj pameti da se raspravljam sa osobom koja je, pa, verovatno starija od mene - jer starije osobe postujem, nebitno da li je to jedna ili dve godine.

Forumu jesi doprinela, i cestitam ti, ali si sve to mogla uraditi i na mnogo lepsi nacin, kao sto ne mozes da mi kazes da nisi iz Srbije vec iz druge zemlje i da zato ne razumem neke reci koje ti napises. Ja sam inace odlican djak, imam samo cetvorku iz matematike i sve ostale petice, osmi sam razred, uskoro cu da polazem prijemni ispit za srednju skolu. Ja umesto reci bit, koristim rec srz.

Hvala na nerazumevanju, vidim da ima osoba koje te zaista mogu iznenaditi: ja tebe, ti mene.
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
Smiley
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Smiley


Posts : 62
Join date : 2009-04-24

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 5:47 pm

Brooke wrote:
Znas sta mi je cudno, to sto ti sve ovo namerno radim. Na PS landu si prema meni fina, a ovde.. cudno..

Meni nije ni na kraj pameti da se raspravljam sa osobom koja je, pa, verovatno starija od mene - jer starije osobe postujem, nebitno da li je to jedna ili dve godine.

Forumu jesi doprinela, i cestitam ti, ali si sve to mogla uraditi i na mnogo lepsi nacin, kao sto ne mozes da mi kazes da nisi iz Srbije vec iz druge zemlje i da zato ne razumem neke reci koje ti napises. Ja sam inace odlican djak, imam samo cetvorku iz matematike i sve ostale petice, osmi sam razred, uskoro cu da polazem prijemni ispit za srednju skolu. Ja umesto reci bit, koristim rec srz.

Hvala na nerazumevanju, vidim da ima osoba koje te zaista mogu iznenaditi: ja tebe, ti mene.

Ja nemam pojma ko si na PS-landu, tako da ovo nema nikakve veze sa tim forumom, jer cak i nisam imala kontakta s tobom u toku trajanja B.Psihijatar afere.

Ja sam učenik generacije u svojoj školi, to bi kod vas bilo kao da imam Vukovu diplomu, pritom naravno nisam starija od tebe, i onda bi to znacilo da sam vjerovatno dosta zrelija hah Very Happy I naravno da nisam znala da si iz Srbije, dok nisi rekla xD

Takodje.
Back to top Go down
Brooke
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Brooke


Posts : 80
Join date : 2009-04-19
Age : 30
Location : Hills

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 5:51 pm

Ja bih sa tobom volela da budem ok, samo ako ti to hoces. Sa prijateljima sam andjeo, a drugo lice okrecem ako se osecam ugrozenom.

Nebitno, ako ti kazem ko sam na ps landu, to ce biti kraj onde dobre igre gde smo obe pozitivno dobre osobe Wink Za razliku kakvo misljenje trenutno imamo jedna o drugoj, ne pretvarajmo se.
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
Smiley
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Smiley


Posts : 62
Join date : 2009-04-24

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 5:56 pm

^^ a sad me bas zanima ko si Very Happy Jer ovako mi je tvoja psihoanaliza nepotpuna Very Happy
Back to top Go down
Brooke
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Brooke


Posts : 80
Join date : 2009-04-19
Age : 30
Location : Hills

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 5:59 pm

Dovoljno sam racionalna da se ne iritiram: ti mozes ignorisati mene, ja mogu ignorisati tebe. Ako vec neces da se druzimo normalno kao sto se druzim sa ostalima, ne moramo, ali vise necu ni odgovarati ni reagovati na poruke koje smatram podlim i oholim.

I love you too Very Happy
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
Smiley
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Smiley


Posts : 62
Join date : 2009-04-24

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 6:02 pm

hahaha Very Happy dobro, ali nije to to dok ne skontam ko si Very Happy
Back to top Go down
♥♥♥Brucas♥♥♥
Pogledao si epizodu OTH
Pogledao si epizodu OTH
♥♥♥Brucas♥♥♥


Posts : 101
Join date : 2009-04-20
Location : na ash forumu!!!!!

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 8:19 pm

ej draga moja bolesnice ti nisi prawo normalna nemoj slucajno da widim da si jos jedan post napisalla koji wredja brooke nece ti se dobro pisati bojle ti je idi neg da owo radis
Back to top Go down
Smiley
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Smiley


Posts : 62
Join date : 2009-04-24

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 8:21 pm

^^ ovo nije vrijeđanje Shocked
Back to top Go down
Brooke
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Brooke


Posts : 80
Join date : 2009-04-19
Age : 30
Location : Hills

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 8:46 pm

Kaca, duso... ja i Smiley smo super sada Smile Smile sve se lepo resi kada se lepo razgovara Smile Smile nije mislila nista lose o forumu Very Happy a i ja sam preterala... Smile
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
P.
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
P.


Posts : 58
Join date : 2009-04-21
Location : Where I end and you begin...

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 8:54 pm

Smiley :] welcome.
Back to top Go down
http://www.treehill.blogger.ba
Smiley
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Smiley


Posts : 62
Join date : 2009-04-24

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 1:37 pm

^^ Hvala Smile
Back to top Go down
(=DuLcE=)
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
(=DuLcE=)


Posts : 52
Join date : 2009-04-21
Age : 27
Location : (=......Na koncertu sa Sajkom......=)

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 2:53 pm

welome
Back to top Go down
Smiley
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Smiley


Posts : 62
Join date : 2009-04-24

We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 11:16 pm

Hah hvala.
Back to top Go down
Sponsored content





We're young, we're fine. Let's do some damage. Empty
PostSubject: Re: We're young, we're fine. Let's do some damage.   We're young, we're fine. Let's do some damage. Icon_minitime1

Back to top Go down
 
We're young, we're fine. Let's do some damage.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tree Hill :: Dobrodosli! :: Upoznavanje!-
Jump to: