Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o naj teen seriji One Tree Hill!Download,novosti,slike - sve to vas ocekuje na forumu!Uzivajte i budite redovni!
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prijatelji :-)

Go down 
+7
Gagica
Anne
aLeXoThGiRl
Simply an angel
P.
Brooke
Sophy
11 posters
AuthorMessage
Sophy
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Sophy


Posts : 260
Join date : 2009-04-12

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 11:22 pm

Pa,ko su vam BFF? Jel ste popularni u drustvu? Pricajte sve o prijateljstvu =]
Back to top Go down
https://onetreehill.darkbb.com
Brooke
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Brooke


Posts : 80
Join date : 2009-04-19
Age : 30
Location : Hills

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 12:04 am

Popularna, da... u oba smisla... i pozitivna i negativna... postoje osobe koje me obozavaju kao prijatelja i koje ja cenim mnogo... i oni su ti koji mi daju 'dozu' popularnosti... a sa druge strane imaju oni koji me mrze iz dna duse pa samim tim pricaju o meni, pa eto i tu popularnosti xD ...

najbolja drugarica mi je Tina, obozavam da se druzim sa njom... ona se bavi pevanjem... ima mali studio za snimanje pa tako ponekad cele dane tamo provodimo... Smile ... obozavamo se...


Last edited by Brooke on Wed Apr 22, 2009 12:47 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
P.
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
P.


Posts : 58
Join date : 2009-04-21
Location : Where I end and you begin...

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 12:46 am

popularna ne :]
ali imam mnogo prijatelja, što muških što ženskih xD
Back to top Go down
http://www.treehill.blogger.ba
Simply an angel
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Simply an angel


Posts : 18
Join date : 2009-04-22

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 11:47 am

Popularna nisam nesto posebno,imam prijatelje koji su stalno tu za mene,i mislim da je popularnost najmanje bitna u celoj toj prici Smile
Back to top Go down
aLeXoThGiRl
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
aLeXoThGiRl


Posts : 35
Join date : 2009-04-21

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 12:06 pm

popularna? neznam u kom smislu imam zaista puuno prijatelja Smile ali nesto popularna hmm ne bas xD
BFF? imam zaista puno prijatelja nemogu da razdvojim njih par xD
Back to top Go down
Anne
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Anne


Posts : 133
Join date : 2009-04-19

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 1:20 pm

Khm..da krenem sa obrazlozenjem...Laughing
Pola mojih drugarica mi iz odeljenja ide na zivce...Mad Nisma ja kriva sto su one ljan-kase.. Prijatelji :-) 275890
Uvek mi ej rpoblem oko keskurzije.Po odeljenju vlada duh separatizma i prave se keipice..i tako svi oni sede y basu za ekskurziju zajedno,u sobama su..a ja uvek bduem sa nekim retom koji oce da spava u 11 uvece..i to an ekskurziji.:schock:
A ja sma opstew poznata da na keskurziji ni ne spavam uopste..Very Happy:D:D
Do juce sma imala anjboljd rugaricu ali onda mi ej pukao film,nmg vise da je trpim i zavrsile smo..Ehh,da...
Moja najbolje drugarice su Djurdja [koja zavrsava 3 razred --ja nju obozavam],Mica[koja je osmi]..i mozda po neek dobre druagrice iz odeljenja..
Nisam popularna,ali svako ko me upozna me veoma gotivi..Smile
Imam obilje najboljih drugova.I najvise se druzim sa njima..Smile))))) Razz
^Svaka cast onome ko je izdrzao i procitao sve ovo..Smile
Back to top Go down
Sophy
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Sophy


Posts : 260
Join date : 2009-04-12

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 3:18 pm

Paa nisam popularna nesto mng,slazem se sa SAA,to uopste nije presudno...Imam nekoliko drugarica (nisu mi najbolje) iz odeljenja sa kojima sam u vrh odnosima xD A BFF mi je moja komsinica Natasa,ona je prva srednje Smile
Back to top Go down
https://onetreehill.darkbb.com
Gagica
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Gagica


Posts : 15
Join date : 2009-04-21

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 5:13 pm

Simply an angel wrote:
Popularna nisam nesto posebno,imam prijatelje koji su stalno tu za mene,i mislim da je popularnost najmanje bitna u celoj toj prici Smile
Back to top Go down
Brooke
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Brooke


Posts : 80
Join date : 2009-04-19
Age : 30
Location : Hills

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 5:51 pm

Eh.... kamo srece da je tako... u mojoj skoli, sve se vrti oko toga... ako nisi "popularan" onda si onaj koji se mota oko "popularnih" ...

Mozete zamisliti popularnost kada se dvoje potuku, pa se ta tuca snimi telefonom.... e tada si popularan dok se neko drugi ne potuce.... Rolling Eyes ... bla bla bla bla bla.....

ali ima tu i bolja strana, lakse stices prijatelje i siri ti je krug 'poznanika' tako da kada odes negde u grad, diskoteku itd, uvek nadjes nekog koga znas i nikad ti nije dosadno Smile
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
Bella Swan
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
Bella Swan


Posts : 71
Join date : 2009-04-21

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 3:26 pm

Pa imam 2 BFF msm Dunja mi je bolja a Maky je ok....Imam 2 druga Brklju Ckea i Radeta(on je '97)....Ali njima ne goworim swe ipak su oni dechaci Rolling Eyes .....Popularnost pa da moglo bi se reci da sam popularna... Very Happy
Msm ono iz razz mi se ulizuju u d**e....itd....
Back to top Go down
♥♥♥Brucas♥♥♥
Pogledao si epizodu OTH
Pogledao si epizodu OTH
♥♥♥Brucas♥♥♥


Posts : 101
Join date : 2009-04-20
Location : na ash forumu!!!!!

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 7:30 pm

Brooke wrote:
Popularna, da... u oba smisla... i pozitivna i negativna... postoje osobe koje me obozavaju kao prijatelja i koje ja cenim mnogo... i oni su ti koji mi daju 'dozu' popularnosti... a sa druge strane imaju oni koji me mrze iz dna duse pa samim tim pricaju o meni, pa eto i tu popularnosti xD ...

najbolja drugarica mi je Tina Tamara, obozavam da se druzim sa njom... ona se bavi Kosarkom... ima mali studio za snimanje pa tako ponekad cele dane tamo provodimo... Smile ... obozavamo se...
Prijatelji :-) 15153
Back to top Go down
Brooke
Tree Hill Admin
Tree Hill Admin
Brooke


Posts : 80
Join date : 2009-04-19
Age : 30
Location : Hills

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 5:38 pm

Jao ljubavi moja kako smo mi slicne Very Happy Very Happy Cak su nam i najbolje drugarice na slovo T Razz

Prijatelji :-) 101754
Back to top Go down
http://www.celebrityschool.forumotion.com
(=DuLcE=)
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
(=DuLcE=)


Posts : 52
Join date : 2009-04-21
Age : 27
Location : (=......Na koncertu sa Sajkom......=)

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:08 pm

imam mnooogo prijatelja!!sa swima se soooper druzim.....
Back to top Go down
^^Gossip Girl^^
Cuo si za OTH
Cuo si za OTH
^^Gossip Girl^^


Posts : 55
Join date : 2009-04-22
Age : 27
Location : Hollywood

Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 12:42 am

Popularna da...ali nisam nes srecna zbog toga...jer ponekad svi bulje u mene i moje drugarice....imam puno prijatelja mozda malo vise muskih ali imam puno zenskih...

BFF mi je Ana ona se bavi odbojkom i tak....
Back to top Go down
http://www.vanessafans4ever.forumsr.net
Sponsored content





Prijatelji :-) Empty
PostSubject: Re: Prijatelji :-)   Prijatelji :-) Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Prijatelji :-)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tree Hill :: Off! :: Teen Stuff :-)-
Jump to: